Franz Weiss *
(1921-2014 Södingberg/WStmk., Studium Kunstgewerbeschule Graz und Wiener Akademie) "St. Andreas Piber 1060" monogrammiert, datiert F. W.68, Acryl/Öl auf Holzplatte, 96 x 96 cm, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
17.10.2022 - 15:17
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Weiss *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 17.10.2022 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- Österreichischer/Deutscher Maler um 1800
- Ernst Balluf *
- ZEILLER, MARTIN: ITINERARIUM GERMANIAE & REGNORUM VICINORUM.
- Bockflinte, FN - Browning, Mod.: B25, Kal.: 12/70,