Imitationsstein Brillantring
Gold und Weißgold 585, Brillant 0,02 ct in Weißgold gefasst, Ringkopf mit rotem Imitationsstein, RW 63, 8,1 g øg6
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
19.10.2022 - 10:03
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Imitationsstein Brillantring
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.10.2022 - 10:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |