Čís. položky 191-024268/0017

Otto Huallenz *

Otto Huallenz * - Obrazy štýrských umělců

(Bad Radkersburg 1894-1975 Graz, war Mitglied d. Vereinigung Bild. Künstler Stmk.) Innenhof, unsigniert, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 40,5 x 28,5 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

07.11.2022 - 15:21

Vyvolávací cena:

Otto Huallenz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Obrazy štýrských umělců
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.11.2022 - 15:21
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online