Čís. položky 10

Jan Maksymilian Kasprowicz*

Jan Maksymilian Kasprowicz* - Umění, starožitnosti a šperky

Swarzedz 1906-1986 "Schlittenfahrt", Öl auf Leinwand ca. 70 x 100 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

08.06.2017 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 875,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Jan Maksymilian Kasprowicz*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 08.06.2017 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 26.05. - 07.06.2017