Čís. položky 194-022875/0014

Diamantrauten Blütenbrosche

Diamantrauten Blütenbrosche - Klenoty, náramkové a stříbro

zu. ca. 1,10 ct, Anfang 20. Jh.Silber/Gold doubliert, 13,5 g 1 Diamantraute fehlt

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

24.05.2017 - 15:34

Vyvolávací cena:

Diamantrauten Blütenbrosche

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty, náramkové a stříbro
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.05.2017 - 15:34
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online