Čís. položky 191-024047/0021

Karl Sraib *

(Wien 1898-1985 Graz) Chrysanthemen, handsigniert, datiert Karl Sraib 1967, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 56,5 x 37,5 cm, Passepartout, gerahmt, Altersspuren, fleckig, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

14.11.2022 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Karl Sraib *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Nábytek, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.11.2022 - 15:18
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online