Čís. položky 110-023500/0011

Leichnam Christi

Leichnam Christi - Umění a starožitnosti

, Skulptur im sogenannten Nazarenerstil des ausgehenden 19. Jhs., Lindenholz vollplastisch geschnizt, polychrom gefasst, ca. 40 x 165 x 50 cm, Aterspure, partiell bestoßen

21.11.2022 - 10:59

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Leichnam Christi

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.11.2022 - 10:59
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online