Gustav Schütt *
(Wien 1890-1968 Laxenburg), "Sternsinger", signiert, "G. Schütt", Gouache auf Papier, ca. 33 x 49,5 cm, verglast, gerahmt
21.11.2022 - 10:05
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Gustav Schütt *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.11.2022 - 10:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Breitling Crosswind Chronograph
- Enrique Fuentes *
- Kulturperlenhalskette
- LKW "Ford Transit Courier 1.5TDCi Trend (Euro 6)"