Čís. položky 193-017177/0058

Lojze Logar *

Lojze Logar * - Umění, starožitnosti, šperky

(Mezica 1944-2014 Izola) Farbsiebdruck, signiert L. Logar, datiert 88, die Nr. 73/100, betitelt, Blattgröße 70 x 100 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

23.11.2022 - 10:55

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Lojze Logar *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 23.11.2022 - 10:55
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online