Erich (Arik) Brauer *
(Wien 1929-2021) Farbradierung, signiert Brauer, die Nr.9/170, Plattengröße 20,5 x 12,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.11.2022 - 11:29
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Erich (Arik) Brauer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.11.2022 - 11:29 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 80.000,- do EUR 130.000,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: