Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 197-014292/0001

Altschliffdiamantohrringe zus. ca. 2,40 ct

Gold 580, Altschliffdiamanten in Silberfassung, österr. Amts punze 1872-1922, 3,8 gøx

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

07.12.2022 - 10:32

Dosažená cena: **
EUR 3.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 07.12.2022 - 10:32
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: Online