Diamantbrosche
Gold Weißgold 585, ein Brillant und Altschliffdiamanten zus. ca. 0,30 ct, 14,8 g, øg15
07.06.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Diamantbrosche
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.05. - 07.06.2017 |