Werner Berg *
(Wuppertal-Elberfeld 1904-1981St. Veit im Jauntal/Kärnten) "Wintertränke", signiert Werner Berg, Holzschnitt 1934, Stockgröße 30,3 x 39 cm, gerahmt, verglast WV WB: Nr.52, lt. Angabe im Werkverzeichnis existieren 10 Drucke
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.06.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 5.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.800,-
Werner Berg *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.05. - 07.06.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 90.000,- do EUR 120.000,-