Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024201/0004

August Trummer *

(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium bei F. Hartin, A. Osterider und Ed. Walcher) Blumenstillleben, handsigniert datiert Trummer 1982, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 40 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

02.01.2023 - 15:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

August Trummer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Obrazy
Datum: 02.01.2023 - 15:09
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online