Čís. položky 110-023442/0011

Künstler 20. Jhdt.

Künstler 20. Jhdt. - Umění a starožitnosti

Blumenstillleben, signiert Jensen, Öl auf Leinwand, ca.60x 50 cm, gerahmt,

19.12.2022 - 10:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.12.2022 - 10:21
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online