Čís. položky 110-023629/0001

Guilliano Ottaviani *

Guilliano Ottaviani * - Umění a starožitnosti

, (Italien um 1980/90), "Frau im Blumenfeld", im Guss signiert "G. Ottaviani", Bronze-Relifguss, ca. 23 x 14 cm, verglast, gerahmt

19.12.2022 - 10:09

Vyvolávací cena:

Guilliano Ottaviani *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.12.2022 - 10:09
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online