Čís. položky 110-023579/0011

Faun beim Liebesspiel

Faun beim Liebesspiel - Umění a starožitnosti

, bronziertes Gipsrelieff 2. Hälfte 20. Jh, ca. 33 x 26 cm, gerahmt

19.12.2022 - 11:40

Vyvolávací cena:

Faun beim Liebesspiel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.12.2022 - 11:40
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online