Manfred Koechl *
(Amstetten 1956 geb.), betitelt "Clown I", signiert "Koechl", links oben datiert "2005", Ölkreide u. Öl auf Papier, Blattgröße 43 x 30,5 cm, Passepartout, verglast gerahmt
02.01.2023 - 10:13
- Vyvolávací cena:
Manfred Koechl *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 02.01.2023 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |