Dina Larot *
(Wien 1942 geb.), "ohne Titel", signiert u. datiert "Dina Larot 1983", Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt, ca. 59 x 39 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
16.01.2023 - 10:11
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Dina Larot *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 16.01.2023 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-