Josef Straka
(Schloß Saar 1864-1946 Wien), "Mädchenbildnis", signiert "J. Straka", Öl auf Leinwand auf Karton kaschiert, ca. 40 ,2 x 31,8 cm, gerahmt
16.01.2023 - 10:23
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Josef Straka
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 16.01.2023 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |