Čís. položky 138-077889/0004

Alois Tott

Alois Tott - Obrazy

(Wien 1870-1939) Partie am Gardasee, signiert A. Tott, Öl auf Leinwand auf Karton, 28 x 33,5 cm, beschädigt, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.02.2023 - 15:03

Cena:
EUR 690,-

Alois Tott

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 24.02.2023 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum