Čís. položky 138-073291/0007

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Obrazy

Am Heimweg mit der Herde vom Feld, Öl auf Holz, 36 x 57 cm, gerahmt (Rahmen stark beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.02.2023 - 15:05

Cena:
EUR 900,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 24.02.2023 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum