Diamant Opalcollier
Gold 585, Länge ca. 45 cm, 6,8 gøG7
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
21.02.2023 - 15:21
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Diamant Opalcollier
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 21.02.2023 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Linz |
Položky z jiných aukcí
- Kremnitz GOLD
- Brillant-Smaragd Ring
- 3 Öllampen, Ende 19./Anfang 20. Jh.,