Peter Robert Keil *
(geb. 1942 Züllerau/Pommern) Kopf, signiert, datiert P. Keil 88, Acryl auf Faserplatte, Bildausschnitt 67 x 48 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
13.03.2023 - 15:19
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Peter Robert Keil *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 13.03.2023 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- Brillantring zus. ca. 1,25 ct
- .gestempelt - Sammlung D.Reich ca. 1923/1937,
- Brillantsolitär Ring ca. 0,45 ct