Čís. položky 110-023836/0004

Oberösterreichische Bauerntruhe

Oberösterreichische Bauerntruhe - Umění, starožitnosti, nábytek a technika

, Raum Kronsdorf um 1825, Fichtenholzkorpus blau gestrichen u. in Form von sogenannten "flammenden Tulpen" bemalt, datiert 1825, ca. 80 x 154 x 7 cm, Altersspuren

27.02.2023 - 10:49

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.02.2023 - 10:49
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online