Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930-2022 Wien), "Der liebe Augustin", signiert "Kumpf", Lithographie in Farbe, Nummer 114 von 300 nummerierten Exemplaren, Darstellungsgröße ca. 42 x58 cm, verglast, gerahmt
13.03.2023 - 10:17
- Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Gottfried Kumpf *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 13.03.2023 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 12.000,- do EUR 22.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: