Čís. položky 301-488935/0001

Altschliffdiamantring zus. ca. 0,70 ct

Altschliffdiamantring zus. ca. 0,70 ct - Exkluzivní šperky

Gold 580, österr.- ungar. Amtspunze 1872-1922, RW 52, 5 gøg5

23.03.2023 - 15:09

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 23.03.2023 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.03. - 22.03.2023