Čís. položky 53

Walzenkrug, Gmunden, 1. Hälfte 19. Jh.,

Fayence, blau gemalte Streublumen, Zinndeckel, Henkel mit Schnecke, Höhe 20,5 cm, am Stand leicht bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

20.03.2023 - 15:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti, lidové umění, skulptura a fajáns
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.03.2023 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.03. - 20.03.2023