Čís. položky 091-121496/0000

Ernst Ritter von Dombrowski

Ernst Ritter von Dombrowski - Klenoty, umění a starožitnosti

(Emmersdorf 1896-1985 Siegsdorf, Ausbildung Landeskunstschule Graz und Akademie Wien) Ohne Titel, handsigniert Dombrowski, 2 Holzschnitte auf Papier, Bildausschnitte 36 x 27/ 30 x 24,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, fleckig, 1 Rahmen beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

17.04.2023 - 15:19

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Ernst Ritter von Dombrowski

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 17.04.2023 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online