Čís. položky 110-023817/0007

Peter Pongratz *

Peter Pongratz * - Umění, starožitnosti, nábytek a technika

(Eisenstadt 1940 geb.), "Vulkanische Landschaft", signiert "Peter Pongratz", Radierung in Farbe, Nummer 32 von 120 nummerierten Exemplaren, Plattengröße ca. 22 x 32 cm, verglast, gerahmt, stockfleckig

27.03.2023 - 10:12

Vyvolávací cena:

Peter Pongratz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.03.2023 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online