Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) "Gral Weihnacht 19752", betitelt, signiert Ernst Fuchs, Lithographie auf Papier, Blattgröße 48 x 66 cm, ohne Rahmen
11.04.2023 - 10:26
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Ernst Fuchs *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 11.04.2023 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 3.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-