Čís. položky 68

Hinterglasbild, Gott Vater,

Siebenbürgen 19. Jh., bunte Farben, teils Gold unterlegt, gerahmt 36,5 x 41 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

13.04.2023 - 13:33

Dosažená cena: **
EUR 156,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Hinterglasbild, Gott Vater,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Štýrska Sbírka III
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.04.2023 - 13:33
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online