Schmuckset
Gold 750, best. aus: 1 Halsreif ca. 42 cm, 1 Brillantanhänger,24,7 gøG25
Expert: Christa Döringer-Edi
Christa Döringer-Edi
07229/655 36
plus.city@dorotheum.at
18.04.2023 - 15:15
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Schmuckset
Expert: Christa Döringer-Edi
Christa Döringer-Edi
07229/655 36
plus.city@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 18.04.2023 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Linz |