Altschliffbrillant Kulturperlencollier zus. ca. 2,20 ct
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
23.05.2023 - 15:15
- Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 23.05.2023 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Linz |