Altschliffbrillant Ring
Gold ca. 580, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,65 ct, RW 56, 3,8 g, österr. Amtspunze 1872-1922, Widdmungsgravur øx
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
25.05.2023 - 10:04
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Altschliffbrillant Ring
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 25.05.2023 - 10:04 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 17.05. - 25.05.2023 |