Čís. položky 138-078995/0013 -

Arthur-Alfred Brunel de Neuville

(Paris 1851-1941) Kätzchen an der Milchschale, signiert Brunel Neuville, Öl auf Leinwand, 47 x 56 cm, gerahmt, (JP)

Expert: Johanna Plank, MA Johanna Plank, MA
+43-1-515 60-501

johanna.plank@dorotheum.at

30.05.2023 - 10:44

Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

+43-1-515 60-501

johanna.plank@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 30.05.2023 - 10:44
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online