Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.)
Blume 2, handsigniert: Rainer, 1971, Auflage: 220 Exemplare, Kaltnadelradierung in Farbe auf Velin, Druckplattengröße ca. 20,4 x 17,8 cm, Blattgröße ca. 24 x 21,4 cm, Edition Tusch, Wien, Passepartout, verglast, gerahmt, WVZ Breicha R 127
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.06.2023 - 15:09
- Dosažená cena: **
EUR 1.836,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.)
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.06.2023 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Linz |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 150.000,- do EUR 230.000,- -
Odhadní cena:
EUR 120.000,- do EUR 200.000,- -
Odhadní cena:
EUR 100.000,- do EUR 160.000,-