.gestempelt - Sammlung Schweiz Pro Juventute/Patria ab 1915,
26.06.2023 - 13:39
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
a. Albumbl.
Expert: Fritz Sturzeis
Fritz Sturzeis
+43-1-515 60-297
stamps@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 295 |
Aukce: | Známky a pohlednice |
Datum: | 26.06.2023 - 13:39 |
Místo konání aukce: | 15.06. - 26.06.2023 |
Prohlídka: | 15.06. - 26.06.2023 |
Položky z jiných aukcí
- Assistenzengel, im Barockstil,
- IWC Schaffhausen „Mark XI“
- Longines Collection Ernest Francillon Chronograph
- Brillant Damenring zus. ca. 0,50 ct