Čís. položky 110-024006/0009

Künstler 20. Jhdt

Stillleben mit Astern und Äpfeln, signiert Olle (?), Öl auf Karton, 60 x 50 cm, Passep., leicht beschädigt, gerahmt,

03.07.2023 - 10:22

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.07.2023 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online