Brillantsolitär ca. 0,60 ct
Weißgold 585, RW 62, 8,4 gøg8 Brillant locker in der Fassung Tragespuren
Expert: Gerlinde Schuster
Gerlinde Schuster
01-515 60-276
pfand@dorotheum.at
13.07.2023 - 10:04
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Brillantsolitär ca. 0,60 ct
Expert: Gerlinde Schuster
Gerlinde Schuster
01-515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 13.07.2023 - 10:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |