Altschliff Brillant Ring zus. ca. 0,80 ct
Weißgold 585, 2 Diamanten im Altschliff, 2 Diamanten im Rosenschliff, RW 56, 2,7 g øG3
Expert: Sandra Kiss
Sandra Kiss
+43 732-77 31 32
sandra.kiss@dorotheum.at
18.07.2023 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Expert: Sandra Kiss
Sandra Kiss
+43 732-77 31 32
sandra.kiss@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 18.07.2023 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |