Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) Lunapark, signiert unten rechts: R. Hradil, Tuschfeder auf braunem Papier, Bildausschnitt ca. 17 x 17,5 cm, Papierpassepartout, gerahmt
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
03.08.2023 - 16:02
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hradil *
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
Aukce: | Letní aukce |
Datum: | 03.08.2023 - 16:02 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: