Čís. položky 382-038095/0001

Uhrenkette

Gold 580, österr. Amtspunze, Länge ca. 46 cm, 9,5 g, TragespurenøG10

Expert: Brigitte Betz Brigitte Betz
01-515 60-276

brigitte.betz@dorotheum.at

27.07.2023 - 10:39

Vyvolávací cena:

Uhrenkette

01-515 60-276

brigitte.betz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.07.2023 - 10:39
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 20.07.- 27.07.2023