Hans Enzinger *
(Krummnußbaum 1889-1972 Baden) Die Schubertkirche und die Marktgasse um 1900, signiert H. Enzinger, Aquarell auf Papier, 35 x 25 cm, Passep., gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
24.08.2023 - 15:05
- Cena:
EUR 830,-
Hans Enzinger *
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 24.08.2023 - 15:05 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena: