Künstler um 1800
Die Schönheitspflege, Öl auf Leinwand, 26 x 31,5 cm, Kraklees, berieben, gerahmt,
31.07.2023 - 10:26
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1800
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 31.07.2023 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |