Čís. položky 310-386034/0003

Onyxring

Gold 585, ein Brillant in Weißgoldfassung, Ringkopfmaße ca. 19 x 17 mm, RW 68, 15,2 g Tragespurenøg14

Expert: Gerlinde Schuster Gerlinde Schuster
01-515 60-276

pfand@dorotheum.at

10.08.2023 - 10:01

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Onyxring

01-515 60-276

pfand@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.08.2023 - 10:01
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online