Altschliff Brillant Solitär
Gold/Weißgold 585, Diamant ca. 0,25 ct, RW 51, 2,7 gøG3 Diamant mit Oberflächenmerkmalen
Expert: Sandra Kiss
Sandra Kiss
+43 732-77 31 32
sandra.kiss@dorotheum.at
16.08.2023 - 15:17
- Vyvolávací cena:
Altschliff Brillant Solitär
Expert: Sandra Kiss
Sandra Kiss
+43 732-77 31 32
sandra.kiss@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 16.08.2023 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Linz |