Čís. položky 145-051890/0005

Altschliffbrillantsolitär Ring ca. 0,40 ct

Gold 580, Weißgold 585, österr. Amtspunze 1872-1922, 4,4 g, RW 52/53, Umarbeitung, Widmungsgravurøg4

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

24.08.2023 - 15:07

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.08.2023 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.08. - 23.08.2023