Čís. položky 156 -

Mel Ramos

(Sacramento/Kalifornien 1935-2018 Oakland/Kalifornien)"Sandy Soup", 2016, Offsetlithographie in Farbe auf leichtem Karton, signiert Mel Ramos, Nr. 73 von 450 nummerierten Exemplaren, blattgroßer Druck, Blattmaße 39 x 22,5 cm, gedruckt vom Kerber Verlag/Bielefeld und herausgegeben von der Galerie Levy/Hamburg, aus der 3-teiligen Folge der 'Campbell's Soup Blondes', Hilger OL 5-16, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

14.09.2023 - 10:52

Dosažená cena: **
EUR 777,-
Vyvolávací cena:

Mel Ramos

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Moderní umění grafika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.09.2023 - 10:52
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)