Karl Kreuzberger *
(Wien 1916-1990) Weite Landschaft, monogrammiert: K, datiert: (19)71, Aquarell auf Papier, ca. 44 x 62,4 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
19.09.2023 - 15:13
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Karl Kreuzberger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 19.09.2023 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena: